marchewpl Opublikowano 21 Czerwca 2023 Udostępnij Opublikowano 21 Czerwca 2023 Cześć wszystkim , na wstępie chciałbym sie przywitac na Imie mam Marcin jestem Poznania i od nie dawna podłapałem zajawkę na rekreacje wodną ponieważ motocykle mi przeszły . Jestem nowicjuszem jezeli chodzi o konstrukcje wodne ale za mna juz wiele napraw róznego rodzaju troche pływałem na morzu może stad ta zajawka. Silnik mam juz po przeglądzie wystarczy wysodować i pomalować niestety w pokładzie był mały otworek i do środka pod podłogę leciało troche wody. Postanowiłem to naprawić rozebrałem do naga wszystko dosłownie ale wciaż sie zastanawiam do czego służa te wypianowania z przodu i z tyłu ,mechanik który robił silnik twierdzi ze mozna to wywalić , ja mysle ze moze jak leciała woda to w jakis sposób była wiekrza wypornosc lub dla stabilizacji ,poradzcie mi prosze co z tym zrobić zostawiać te piany czy wywalać .Dzieki za wszelkie porady pozdrawiam hobbystów każdej dziedziny ;-) Cytuj Odnośnik do komentarza Udostępnij na innych stronach Więcej opcji udostępniania...
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.