Gdzie pływamy > Odra i Zalew Szczeciński

Odra Środkowa

(1/87) > >>

giees:
Za to w najlepsze trwa modernizacja z rozbudową naszej mariny w Cigacicach na 472 km Odry. Właścicielem jest OSiR Sulechów i za kasę unijną ma powstać 18 miejsc cumowniczych dla małych jednostek i 100 mb nabrzeża z pomostem dla większych jednostek. Do tego oczywiście slip, parking i infrastruktura. Parę lat temu w I etapie wybudowano już wysokie betonowe nabrzeże, długie na kilkadziesiąt metrów  8) C:-)

giees:

--- Cytat: giees w Październik 17, 2011, 17:26:58 ---Za to w najlepsze trwa modernizacja z rozbudową naszej mariny w Cigacicach na 472 km Odry. Właścicielem jest OSiR Sulechów i za kasę unijną ma powstać 18 miejsc cumowniczych dla małych jednostek i 100 mb nabrzeża z pomostem dla większych jednostek. Do tego oczywiście slip, parking i infrastruktura. Parę lat temu w I etapie wybudowano już wysokie betonowe nabrzeże, długie na kilkadziesiąt metrów  8) C:-)

--- Koniec cytatu ---
I dorzucę perę aktualnych fotek z wczoraj:Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.usUploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

giees:
C.D.


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

STEF 2:
Witaj Grzesiu,przy tak dużej rozpiętości poziomu wody w Twoim porcie będzie to niezłe wyzwanie dla budowniczych.Wszystko musi być pływające na słupowych prowadnicach,tak jak cała marina w Nowej Soli.Życzę Ci abyś jak najszybciej mógł zacumować w nowym porcie,mam nadzieję że jak odwiedzę Cigacice w przyszłym roku to także skorzystam już z nowej mariny.

giees:
Stefan, jak widać na fotkach, powbijano już wysokie stalowe dalby do których przycumowane zostaną pływające pomosty, więc zabezpieczenie przed wysoką wodą będzie. W listopadzie miał być koniec robót i odbiór ale ja jakoś tego nie widzę. Wszystko rozgrzebane a zbyt wielu ludzi na budowie nie widać. Co niektórzy koledzy, co dłużej potrzymają łódki na wodzie może jeszcze w tym roku zacumują w nowej marinie, ale ja już powoli myślę o wyciąganiu łodzi, choć jeszcze pływam. 8)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej