dragon7 Opublikowano 30 Maja 2023 Udostępnij Opublikowano 30 Maja 2023 (edytowane) Witam, mam silnik Mercury 115 kmz 2002 roku, 4 cylindry 4 gaźniki 2 suw z dozownikiem oleju. I mam pytanie czy w prawym otworze powinna być we wszystkich śruba regulacyjna ze sprężynką (bo w dwóch górnych mam regulacyjną a w 3 i 4 tylko zaślepkę). I czy lewy otwór powinien być zaślepiony czy nie? https://naforum.zapodaj.net/dcbdc5a9ae36.jpg.html Edytowane 30 Maja 2023 przez dragon7 Cytuj Odnośnik do komentarza Udostępnij na innych stronach Więcej opcji udostępniania...
Piotr-ek Opublikowano 31 Maja 2023 Udostępnij Opublikowano 31 Maja 2023 Tak ma byc, calkiem nie dawno mialem taki silnik. Z tego co ustalilem/wywnioskowalem to prawdopodobnie ze wzgledu na normy spalin ten silnik na wolnych obrotach pracuje tylko na dwoch cylindrach, wlasnie pierwszym i drugim, ktore maja sruby regulacyjne. Cytuj Odnośnik do komentarza Udostępnij na innych stronach Więcej opcji udostępniania...
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.