Autor Wątek: Silniki Szczecin Phoenix Poland  (Przeczytany 1346 razy)

Czerwiec 09, 2020, 12:31:13
  • Nowy Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Szczecin
  • Akwen: Wody lokalne
Szanowni Państwo

Od roku 2016 , Phoenix Poland jest oficjalnym wyłącznym przedstawicielem Sole Diesel 

Silniki Sole Diesel  są marka rozpoznawalna na terenie RP od 12 lat i cieszą się doskonalą opinia wśród klientów .

Sole  Diesel oferuje silniki od 16 do 272 KM oraz agregaty prądotwórcze od 6- 115 KM przeznaczone dla różnych aplikacji i potrzeb klientów .


Silniki Nanni montowane są na jachtach żaglowych , motorowych , kutrach , statkach rybackich , łodziach ratunkowych .

Phoenix Poland wspólnie z Sole Diesel oferuje również rozwiązania hybrydowe diesel -electric dla lodzi i statków żeglugi śródlądowej 

Zaangażowanie Sole Diesel  w ochronę środowiska zaczyna się od prawidłowego obliczenia specyfikacji silnika, umożliwiając jednostce  osiągnięcie określonej prędkości przelotowej, bez przeciążania go.
Opracowana wiedza techniczna i wiedza Sole Diesel  zawsze zapewniały niezawodne i wysokiej jakości produkty o dużym nacisku przy niskiej prędkości obrotowej.
Silniki Sole Diesel  korzystają z wysoce zaawansowanej konstrukcji, dzięki czemu są tak ekologiczne, jak to możliwe, bez uzależnienia od zbyt wyrafinowanej technologii i spełniają normy środowiskowe IMO 

Phoenix Poland jako wyłączny dystrybutor na terenie RP  dzięki rozbudowanej sieci punktów serwisowych na terenie całego kraju a poprzez siec Sole Diesel  na całym świecie , gwarantuje dostępność części zamiennych i serwisu 24/7 .

Nasz nowoczesny warsztat gwarantuje wykonanie remontów silników , przekładni , w najwyższym standardzie zgodnie z normami ISO  i z roczna  gwarancja .

Na życzenie klienta wykonujemy również wymianę starych silników i całych układów napędowych na silniki nowe na wskazanych jednostkach na terenie RP i Niemiec .

W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt 


 
        Pozdrawiam
   Andrzej Babiak
   Inżynier Sprzedaży
   engines@phoenix-poland.com

         Mobile:   +48 532742600
         Phone:   +48 91 3507312