Autor Wątek: Targi, wystawy, pokazy motorowodne  (Przeczytany 158733 razy)

Wrzesień 19, 2020, 09:22:17
Odpowiedź #180
 • **
 • Wiadomości: 80
  • Kraków
 • Akwen: Adriatyk
BSS
Czy ktos wie coś więcej o tym wydarzeniu?

https://m.facebook.com/boatsspringshow/

Czy będzie tam coś więcej niż AnMarin i Saxton? Nie wiem czy nie umiem szukać, czy nie ma nigdzie listy wystawców...
------------------
zaczęło się od YAM380s, była Banta 460, jest Marshall S70

Czerwiec 30, 2021, 13:03:12
Odpowiedź #181
 • Administrator
 • *****
 • Wiadomości: 6525
 • Motorowodny Sternik Morski
  • Szczecin
 • Akwen: Dolna Odra i Zalew Szczeciński
Polboat Yachting Festival 2021 - 15-18 lipca Gdynia Marina Yacht Park

Po raz kolejny do Gdyni przypłyną najpiękniejsze jachty żaglowe, luksusowe katamarany i łodzie motorowe, a także houseboaty i skutery wodne.

Swój udział w tegorocznej edycji zapowiedziały już czołowe polskie stocznie:
Sunreef Yachts, Galeon Yachts, Wave Catamarans, Delphia, Balt Yacht, Parker Poland, Northman, Viko Yachts, TES Yacht, La Mare Houseboats, White Eagle, Sportis, Mazuria, Mongird Yachts, D-Boats, DAS Yacht Center
oraz prestiżowe zagraniczne marki dostępne na polskim rynku - Saxdor, Jeanneau, Bayliner, Dehler, Hanse, Flipper, Nimbus, Windy, SeaDoo

Poza tym na nabrzeżu przewidziany jest ciąg namiotów będących uzupełnieniem miejsc cumowniczych poszczególnych Wystawców, a także miejscem do prezentacji różnorodnej oferty firm, skierowanej zarówno do producentów łodzi jak również do indywidualnych odwiedzających.

Oprócz wystawy jachtów w marinie, w tym roku organizatorzy przygotowują bogaty, zróżnicowany program wydarzeń dla profesjonalistów i pasjonatów, który bez wątpienia przyciągnie uwagę wielotysięcznej publiczności, szczegóły już wkrótce. 

W ramach programu BRAND, realizowanego przez Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii dla najbardziej perspektywicznych gałęzi polskiej gospodarki, na POLBOAT YACHTING FESTIVAL zostało zaproszonych kilkunastu zagranicznych dziennikarzy reprezentujących najważniejsza media branżowe.

Dodatkowo, żeby dać zainteresowanym osobom możliwość uczestnictwa w imprezie i kontaktu z Wystawcami bez wychodzenia z domu, Wydarzenie będzie dostępne w formie wirtualnego spaceru w technologii VR.

Partnerem Wydarzenia, podobnie jak Gdynia Sailing Days, imprezy sportowej odbywającej się w tym samym czasie w pobliskiej marinie miejskiej, jest Miasto Gdynia - Żeglarska Stolica Polski.

https://yachtingfestival.pl/gdynia-2021/
Pzdr,
Arek

Eurocrown 195CCR + Mariner Optimax 135