Skocz do zawartości

Targi, wystawy, pokazy motorowodne


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 182
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Kupił i już wystawia na targach do sprzedaży???

Ty za to miejsce na targach płaciłeś, czy nowy nabywca????

I nie zszedł na ląd przez cały czas targów, powiadasz? No, no, no!

 

Pawełku, przyjmuję zaproszenie na targi w Cannes. Jeszcze nie było mnie stać, żeby tam pojechać.

Ale skoro zapraszasz to przyjmuję zaproszenie z całą rodziną i znajomymi.

Pewnie i część kolegów z forum pojedzie za free :D :D :D :D :D

Wyżywieniem będzie szampan i kawior. Mam nadzieję, że się nie rozchorujemy?

 

TROCHĘ POWAGI PAWEŁKU!

 

wiesz jak to wygląda?????

 

Powiedz, że żartujesz... bo w tym momencie przepraszam ale jesteś po prostu śmieszny...

 

Kupił i pozwolił wystawić na targach tak aby to właśnie w POLSCE była ŚWIATOWA PREMIERA - wiem, że jak ma się swoją jedno demo łódź to ciężko zrozumieć jak robi się interesy za 10mln zł i na jakim poziomie są ustalenia. Śmieszne, że Ci co przyszli kupić tej klasy jacht nie mieli problemu, żeby się umówić, żeby poczekać, żeby zdjąć buty przed wejściem na niego, co więcej grzecznie dziękowali za możliwość zobaczenia... WIDAĆ JACYŚ DZIWNI!! Beka, że chcesz nawet wyliczać kiedy WŁAŚCICIEL może lub nie schodzić z pokładu... ŻART

 

Ty rozumie, jak klient mówi tobie - proszę nie wpuszczać na MOJĄ łódź i tak wpuszczasz? Testujesz, upalasz? Proszę cię zastanów się bo wystawiasz sobie świadectwo nie Galeonowi...

 

Zapytam inaczej. Ty jakbyś kupił dopiero co DOM za 1mln zł i miał pokazać go z deweloperem rozumiem, że nie miał byś nic przeciwko żeby ci w buciorach z lodami nową podłogę zadeptali... TAK TAK ty byś pozwolił - MASZ GEST ;)

 

Co do finansowania Targów to już ci odpowiadam:

My w sumie pokazaliśmy na wystawie:

- galia 670

- galia 700

- Galeon 350

- Galeon 385

- Galeon 640

- Galeon 700

- Galeon 780

 

Koszt przepłynięcia Gali to około 800-1000zł, policzcie ile wyszły galeony w tym 2x1800hp, nie mówiąc o obsłudze, największym standzie, kosztach dodatkowych itd.

My pokazujemy sie na targach żeby sprzedawać łodzie a to że mogą je zobaczyć miłośnicy motorowodniactwo to jest dla nas wartość dodana. Sorki taka prawda, jak ktoś mówi, że jest inaczej po prostu KŁAMIE.

 

Zibi powiem ci tylko, że faktura za całość targów pewnie kupilibyśmy twoją łódź - daje do myślenia?

 

Do Cannes zapraszam, nawet ci darmowe zaproszenia wyślę coby na koszty cię nie naciągać, chętnie zobaczę jak zwiedzacie Azimuta, Ferreti, Princess, Sunseekera i jak się gościcie na salonach. Przeczytaj raz jeszcze moją wypowiedź i zrozum, że tam nie sforsujesz bramki i nie zobaczysz nawet "dupci" jachtów bo są zakryte parawanami tylko dla klientów. My skromne "polaczki" ugościmy was dobrym słowem , uśmiechem a może nawet wodą mineralną :lol: no bo gdzie tu konkurować...

 

Kończąc lubię pożartować, często się śmieje ale trzeba odróżnić ŻART od ŻENADY...

 

 

 

Piotr powiem ci więcej, właściciele tej warszawskiej firmy aby wejść na Galeona 385 też musieli się umówić i jakoś im to problemu nie sprawiało... Co więcej uznali to za całkiem normalną kolej rzeczy... A nawet pochwalili naszą firmę za wykonanie  ???

 

 

 

Wypowiedzi utwierdzają nas tylko w przekonaniu, że najlepiej nic w Polsce nie pokazywać, nic nie robić bo i tak się nie dogodzi...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

"Piotr powiem ci więcej, właściciele tej warszawskiej firmy aby wejść na Galeona 385 też musieli się umówić i jakoś im to problemu nie sprawiało... Co więcej uznali to za całkiem normalną kolej rzeczy... A nawet pochwalili naszą firmę za wykonanie"

 

Paweł,

 

Rozumiem w jakiś sposob rozrożnianie klienta, ale można się na tym przejechać.

U mnie klient szukający lokalu za 1000 PLN i firma z a 30000 PLN /wynajem, o sprzedazy nie wspominam/ są i będą traktowane z jednakową atencją.

Powiem więcej ,"mały" klient często wraca już jako zadowolony i wiekszy.Mam juz tzw triplexy - dlaczego ? bo okazałem odpowiednią profi obsługę i osobiste zainteresowanie ,a  to Klient lubi !!!! bez wzgledu na zamozność.

 

Przy nastepnych WiW zadzwonie aby sie z Toba indywidualnie umówić.

Tyle z mojej strony i wszystkiego dobrego !!!

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr,'

Ale z każdym z klientów i oglądaczy rozmawiałem tak samo. Odpowiadaliśmy na każde pytania łącznie z tym "gdzie to jest produkowane?", " To jest jacht żaglowy?", "Tym to już dookoła świata można?" itd.

 

Jestem daleki od segregowania klientów, ale tak jak mówisz  KLIENTÓW... Jeżeli ktoś jest zainteresowany naszymi produktami nie ma najmniejszego problemu aby się umówić na konkretną godzinę. Co więcej jak była możliwość wpuszczaliśmy tych co wiemy, że nigdy nie kupią Galeona... Dziwi mnie tylko nagonka na Galeona... Tak jak mówiłem na wystawie było wiele firm i wszystkie podchodziły do tego tak samo jak my, a że nasze łodzie były najbardziej oblegane to widzę, że najbardziej nam się obrywa ;)

 

raz jeszcze powtarzam - wszyscy, którzy by się do mnie zgłosili z forum - łodzie by zobaczyli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie tylko nagonka na Galeona... Tak jak mówiłem na wystawie było wiele firm i wszystkie podchodziły do tego tak samo jak my, a że nasze łodzie były najbardziej oblegane to widzę, że najbardziej nam się obrywa ;):)

 

Paweł i jeszcze jedno,

 

Niewazne jak -wazne aby pisali .... to ta stara zasada ktorą na pewno znasz.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie tylko nagonka na Galeona... Tak jak mówiłem na wystawie było wiele firm i wszystkie podchodziły do tego tak samo jak my, a że nasze łodzie były najbardziej oblegane to widzę, że najbardziej nam się obrywa ;):)

 

Paweł i jeszcze jedno,

 

Niewazne jak -wazne aby pisali .... to ta stara zasada ktorą na pewno znasz.....

 

Coś w tym jest ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy a może po prostu nie chcieliście zdjąć butów albo założyć folii na nie kiedyś była taka akcja  ;D

 

Piotr pomyliłeś mnie z Grześkiem :P

 

Marciin,

 

Sorry nie wiem gdzie ,ale MARCIN,MARCIN,MARCIN :) :) ;D

Nie wiem o co chodzi ale mam nadzieję, że nie o mnie wspominacie  :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mnie się, że problem polega tylko na nieuprzedzeniu przez kolegę Jachcika o tym, że łódek niebędzie można obejżeć bo..... i tyle, przecież wszyscy by to zrozumieli,  a teraz zamiast słowa "sorry nie uprzedziłem" dostaliśmy wykład niewiadomo o czym. Dla mnie żenada bo najpierw się zaprasza forumowiczów, a potem z przekazu wynika, że są zabiedni.

P.S. Myślę, że zachodnie firmy zapraszając motorowodniaków z forum specjalistycznego zrobili by to poprostu z większą klasą i to jeszcze różni nasze firmy od tych z tradycjami.

Pojechałem ostro ale myślę, że w przyszłości będzie lepiej i życzę samych sukcesów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie bicie piany, jesli jest ktoś zainteresowany to dzwoni do f-my i sie umawia, uwazam ten zwyczaj za rzecz normalną, jak chcesz kupic mieszkanie to tez nie dzwonisz do drzwi własciciela np w porze obiadu, i wymagasz by pokazal mieszkanie.Odróznic trzeba dwie sprawy, spotkanie z Jachcikiem jako kolegą z forum i ewentualne rozmowy o chęci zakupu, nie wypowiadam sie obszerniej w temacie bo uwazam to za rzecz nie wymagajaca dalszej dyskusji.Pozdrawiam:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpowiadając na pytanie Arka- na targach były też inne firmy:

 

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.213223615393686.46707.152885888094126&type=1

 

Generalnie targi uważam za bardzo udane i nie wiem dlaczego ktoś mówi o nich, że były smutne- ten kto tak mówi chyba nie doszedł na pomost na którym zacumowane były łodzie LEMA oraz Escapade 600 :))

 

Tegoroczne targi uważam, za bardzo, bardzo udane.

 

Wyjechałem na targi z 4 łodziami a wróciłem z 3- jedna prosto po targach popłynęła do Gdańska.

 

PS. gościłem na łodziach LEMA ekipę z Galeona (niestety nie Paweł-Jachcik), której podobała się LEMA GOLD S :), a także występujący na wszystkich łodziach LEMA schowek na liny, bosak itp na platformie rufowej.

 

Dziękuję wszystkim kolegom z forum, którzy odwiedzili nasze stoisko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie bicie piany, jesli jest ktoś zainteresowany to dzwoni do f-my i sie umawia, uwazam ten zwyczaj za rzecz normalną, jak chcesz kupic mieszkanie to tez nie dzwonisz do drzwi własciciela np w porze obiadu, i wymagasz by pokazal mieszkanie.Odróznic trzeba dwie sprawy, spotkanie z Jachcikiem jako kolegą z forum i ewentualne rozmowy o chęci zakupu, nie wypowiadam sie obszerniej w temacie bo uwazam to za rzecz nie wymagajaca dalszej dyskusji.Pozdrawiam:)

 

 

dziękuje dobranoc :) w Warszawie jak się Musti zgłosił to mógł po wszystkich łodziach biegać z aparatem i nawet z 340tki robił poglądowe innych stanowisk. Skoro ja zapraszam to wystarczyło do mnie się zgłosić a jak mówiłem co by było można to by było pokazane :)

 

p.s. na inne stoiska ciężko było dojść bo zakrętów nie wyrabiałem... Co do targów dla nas udane bo byli klienci na duże łodzie, choć nastroje wśród wystawców jakieś takie mizerne... Sprzdaliśmy klika Galeonów już w piątek  :o  więc nie było źle ;) choć jak zawsze liczyliśmy na więcej ;) A LEMY obejrzę sobie następnym razem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już ci odpowiadam:

 

Apacz - Proszę Pana chcę zwiedzić łódź

Sprzedawaca - Którą dokładnie?

A - OBOJĘTNIE

S - Przykro mi bardzo ale w tej chwili nie jest to możliwe, trzeba się umówić na spotkanie.

A - Czyli mi Pan nie chcę SPRZEDAĆ ŁODZI!!!! (tak żeby wszyscy w koło słyszeli)

 

Klien- Dzień dobry jestem zainteresowany modelem XYZ czy jest może możliwość obejrzenia łodzi z bliska

Sprzedawca - Przykro mi bardzo ale w tej chwili nie jest to możliwę, trzeba się umówić na spotkanie.

K - Dobrze rozumiem, czy jeżeli przyjdę za godzinę będzie taka możliwośc?

S - Oczywiście nie ma sprawy, w tej chwili możemy obejrzeć jacht ZYX a jak tylko kolega skończy z klientem obejrzymy łódź, która Pana interesuje

 

to tak najbardziej jaskrawo pokazać ci różnice :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie oglądacze "apacze" byli zawiedzeni, ale zainteresowani zakupem byli zadowoleni...

 

potwierdzam, jako smutny apacz targi nie zrobily na mnie takiego wrazenia jak te Warszawskie. Byc moze zbyt wiele oczekiwalem...

 

 

Odpowiadając w kwestii galeona, stocznia ta zawsze robila na mnie ogromnie pozytywne wrażenie, jadąc na targi opowiadałem znajomym o Polskiej stoczni znanej na całym świecie i że to jej łodzie będą największe i najbardziej okazałe na targach, stąd pewnie późniejsze rozczarowanie. Niestety nie miałem stałego dostepu do internetu więc nie mogłem się wcześniej skontaktować z Jachcikiem i poprosić o możliwość zwiedzania, sądziłem, że po to są targi, że można to zrobić bez zapowiedzi, umawiałbym się jadąc w innym terminie do siedziby. Podziwu dla firmy i wyrobów nie zaniecham, jednakże niesmak pozostał.

Dodam, że podobne widoki (tzn łodzie ustawione rufą do pomostu) widziałem po drugiej stronie  atlantyku i nad adriatykiem zupełnie za darmo i również na nie nie mogłem wejść ;P

 

Na osłodę widzieliśmy crystal jak wychodziła z portu - było wow ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już ci odpowiadam:

 

Apacz - Proszę Pana chcę zwiedzić łódź

Sprzedawaca - Którą dokładnie?

A - OBOJĘTNIE

S - Przykro mi bardzo ale w tej chwili nie jest to możliwe, trzeba się umówić na spotkanie.

A - Czyli mi Pan nie chcę SPRZEDAĆ ŁODZI!!!! (tak żeby wszyscy w koło słyszeli)

 

Klien- Dzień dobry jestem zainteresowany modelem XYZ czy jest może możliwość obejrzenia łodzi z bliska

Sprzedawca - Przykro mi bardzo ale w tej chwili nie jest to możliwę, trzeba się umówić na spotkanie.

K - Dobrze rozumiem, czy jeżeli przyjdę za godzinę będzie taka możliwośc?

S - Oczywiście nie ma sprawy, w tej chwili możemy obejrzeć jacht ZYX a jak tylko kolega skończy z klientem obejrzymy łódź, która Pana interesuje

 

to tak najbardziej jaskrawo pokazać ci różnice :)

 

Rozumiałem od początku jaką trudnością jest wprowadzenie dużej ilości zwiedzających na nowy jacht ale teraz dotarło do mnie jaki macie problem z tymi "co patrzą tylko"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin wystarczyło spytac o Pawła lub Jachcika - Jachecia i powołać się na forum a wierz mi bym zrobił wszystko abyś mógł wejść na łodzie... Szkoda, że nie trafiłeś od razu na mnie...

 

Lewar nie zdajesz sobie sprawy jak dużo jest "aspirujących" takich co już prawie mają lub chcą wierzyć, że mają lub też udają, że mają na taką łódź.

 

Nie raz wprowadzałem zwykłych ludzi, którzy po ludzku spytali - nie stać mnie, nigdy nie będzie ale jeżeli jestem pasjonatom i jeżeli to nie problem chciałbym zobaczyć. Dla mnie to podwójna radość widzieć iskierkę w oku takich ludzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...