Skocz do zawartości

Targi, wystawy, pokazy motorowodne


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

BOAT EXPO 2012

Targi Sprzętu Pływającego i Sportów Wodnych

 

Zapraszamy do udziału w Targach Sprzętu Pływającego i Sportów Wodnych BOAT EXPO, które odbędą się w dniach 17 – 19 lutego 2012 roku w Centrum Targowo – Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu.

 

BOAT EXPO to jedyne w południowej Polsce targi w pełni dedykowane branży sportów wodnych. Dlaczego warto wziąć w nich udział?

 

Link -> KLIK!

 

Dla chętnych, możemy się umówić na spotkanie na targach :D

 

[edit musti] - poprawiłem link

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 182
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam kolegów, mam pytanie był ktoś może na tragach w Estoni? Może ktoś coś powiedzieć na ten temat? I jeszcze jeden wątek orentuje się ktoś może jak można uzyskać jakieś pieniądze na wystawianie się na trgach (ktoś mi kiedyś powiedział że zwracają nawet od 50-70% kosztów)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kolejna marcowa impreza odbędzie się w Szczecinie. Jest nowy organizator, więc liczę na większą ilość wystawców... 8)

Nazwa mocna - Pomerania Sail Expo 2012. Bedziemy tam na pewno  ;)

 

http://www.sailnews.pl/images/stories/sailnews/artykuly_newsy/pomerania_baner_na_podstawie_rollupu.jpg

 

Więcej: http://pomeraniasail.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze Szczecina jest wszędzie daleko, na targi WiW wybiera się tylko garstka zapaleńców, albo potencjalnych klientów...

Na targi i charakterze lokalnym jest miejsce, były próby ale kiepska organizacja zniechęciła wystawców...  Ja trzymam kciuki. Firm lokalnych mamy sporo, więc teoretycznie jest komu się pokazać  ::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek ja rozumiem, że wybrać się do Wawy to jest kawałek a do Gdyni trzeba jechać 4-5 godzin... ale nie przesadzajmy!

 

Jeżeli ludzie są wstanie jechać do Dusseldorfu żeby zobaczyć łódkę i podjąć decyzję o zakupie za 150-200tys zł (nie mówię o łodziach za 150-350tys €) tym bardziej przejadą się ten kawałek.

 

Moim zdaniem rynek jest na tyle mały, że 2 imprezy w roku to i tak przerost formy nad treścią - jedyne co ratuje Gdynie to że jest na wodzie.

 

Oczywiście jak się okażę, że opłaca się i jest spory rynek w Szczecinie, na tyle duży aby robić boat show to dla mnie bomba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł masz w 100% rację, a prawda jest taka, że nas wystawców nie interesują APACZE oglądacze, ale klienci ukierunkowani na zakup, a nie na popatrzenie sobie i porobienie zdjęć na łodzi.

 

Ja jestem w ogóle sceptyczny do targów w Polsce, bo są to tylko 3 dni targowe w tym jeden weekand i w sobotę czy w niedzielę ciężko jest w tym tłumie wyłapać potencjalnego klienta.

 

A i sprowadzać łodzie na te kilka dni się nie opłaca.

 

Uważam, że targi szczecińskie, mimo tego, że mamy w okolicy najatrakcyjniejszy akwen w Polsce, są zbędnym biciem piany... A jak do tego biorą się ZART i MTS to już w ogóle "KÓŁKO WZAJEMNEJ ADORACIJ"...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Według mojej wiedzy jesienne targi raczej będą się odbywać  w Łodzi tam gdzie pierwotnie.

Informowaliśmy organizatora o chęci rezygnacji z wystawiania się na tej imprezie i w rozmowach coraz częściej pojawia się wątek o powrocie do Łodzi.

Dla mnie jako wystawcy efekty na tych wystawach  były niewspółmierne do kosztów i coraz częściej rozważamy odpuszczenie tej imprezy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Poza tym, że od 2012 r. Boatshow wraca z Poznania do nowych hal w Łodzi, Interservis (organizator) zapowiedział również stworzenie targów wodnych w Kaliningradzie. Mają się one odbyć zarówno na lądzie, jak i na wodzie w dniach 14-16 września na terenie Muzeum Oceanu.

 

A tutaj ciekawa informacja, gdyby ktoś chciał się wybrać na targi do Korei Południowej: http://www.zagle.com.pl/artykul/czytaj/korea-boat-show-moze-warto,11093/ - sekcja handlowa ambasady hojnie dofinansowuje udział w tej wystawie zarówno wystawcom jak i zwiedzającym!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...