Skocz do zawartości

Chorwacja - zbiór przepisów motorowodnych - dyskusja


Hrvat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 237
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Myślę że  załatwisz wszystko. Jednak Przetłumacz u biegłego na angielski lub chorwacki Fakturę - Umowę kupna (bez tego się raczej nie obejdzie). Oczywiście stary dowód  łodzi i twój patent, czasami chcą też paszport lub dowód do wglądu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzień dobry wszystkim. 

Czytam i czytam przepisy dotyczące pływania pontonem z silnikiem spalinowym u wybrzeży Chorwacji i coraz bardziej głupieje 😑 

Chciałbym wiec zapytać konkretnie, czy musze rejestrowac, wykupowac ubezpieczenie i wnosic reszte opłat (jesli tak to jakie?), jeżeli chcę popływać pontonem Quiksilver 230 (2.3m czyli ponizej podanych w przepisach 2.5m, kupiony bez umowy), ze starym ale jarym silnikiem Mariner 4hp (6e0)(te 4km również mniej niz w Chorwackich przepisach bo tam mowa o 5kw)? 

Będę bardzo wdzięczny za wszelkie odpowiedzi bądź pokierowanie mnie gdzie mogę uzyskać odpowiedzi. 

Z góry dziękuję.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • musti zmienił(a) tytuł na Chorwacja - zbiór przepisów motorowodnych - dyskusja
  • musti podpiął/eła, podpiął/eła i odpiął/ęła ten temat
  • 2 miesiące temu...

@lukasq  w odpowiedzi na twój post z zamkniętego tematu , wrzucę filmiki pod koniec miesiąca - bo zawsze brak czasu.na ich przygotowanie ale możesz też zerknąć do tego tematu @smoki3był w tym samym rejonie i już wrzucił filmiki :


 

@musti chyba nie potrzebnie temat został zamknięty bo rozwijał się w innym kierunku nie związanym z przepisami.

 

Edytowane przez Bult
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Uwaga od 15 stycznia tego roku obowiazujacą walutą w Chorwacji bedzie euro. Teoretycznie "siostry" w Kapitanatach powinny przeliczać tak zwane winiety po oficjalnym kursie około 7,50 kuny. Czyli w moim przypadku opłata za pływanie łódką 4,5 metra i silnikiem 50kM powinna wynieść 27-30 euro ( była około 210 kun). Jak będzie, zobaczymy. Pozdrawiam Marek.

Edytowane przez smoki3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...