Skocz do zawartości

Instrukcje obsługi, oznaczenia silników


musti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 242
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...

Witam,

 

poszukuje Service Manual do Mercruiser #31 i ewentualnie jeszcze  #14 - są tutaj: http://boatinfo.no/lib/library.html, ale chyba nie można ich pobrać w formacie pdf, na czym mi zależy. Przeszukałem internet i znalazłem kilka miejsc, gdzie można pobrać pdf'a za pieniądze, ale nie wiem, czy chce i mogę zaufać takim serwisom. Czy ktoś mógłby mi pomoc i wskazać źródło, może być odpłatne, gdzie znajdę pdfa?

 

Poszukuje również SPRAWDZONEGO DOBREGO FACHOWCA od Mercruisera (5.0L / wbudowany) w rejonie Zegrza. Może ktoś może polecić jakiegoś specjalistę, który odbiera telefony i jest słowny? Są tacy w ogóle? ;)

 

Pozdrawiam

 

Andrzej

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ale chyba nie można ich pobrać w formacie pdf,...

Musisz drukować wirtualną drukarką . nie wszystko na raz bo się zatnie. Kilka , kilkanaście stron na jeden raz. Trochę pracy ale da się zrobić. Nie wszystko jest potrzebne. Otwieraj i drukuj tylko te strony, które Cię interesują.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A już sobie poradziłem... Najlepiej jednak liczyć na siebie :) Mam piękną milionstronicową instrukcję do swojego silnika z rysunkami, opisami i odniesieniami. Cacuszko :) A i mechanika znalazłem, co w dwa dni zrobił, skasował z umiarem i jeszcze parę pożytecznych rzeczy podpowiedział... :) Żyć nie umierać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Po licznych nieudanych próbach poszukiwania... a więc może ktoś podzieli się manualem service of repair dla: Yamaha 15hp 2-stroke z 1999 roku ( może być też z 1998, małe różnice). Docelowo poszukuje tego: LIT-18616-01-65. Strona boatinfo.no przekartkowana, niestety znalazlem tylko pobieżne informacje bo manual obejmuje silniki z kliku dobrych lat i rożnej mocy.Będę wdzięczny za pomoc  ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Wielki dzieki Makijet, właśnie tego poszukiwalem, aż z tego wszystkiego zapomniałem o watku a tu czekal prezent od Ciebie  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 5 tygodni później...
  • musti zmienił(a) tytuł na Instrukcje obsługi, oznaczenia silników
  • musti przypiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...